• banner2
 • banner1
 • banner3
 • Adresë

  Adresë

  Jiashan Ouyuan mikromotor Co, Ltd, u themelua në vitin 2000. locted në No. 17 Suksesi Road, Huimin Zona e Zhvillimit Ekonomik, Jiashan County, Jiaxing City, Provinca Zhejiang.
 • Xhiroja

  Xhiroja

  Ouyuan mikromotor, i specializuar në prodhimin e produkteve motorike DC, vjetor kapacitet prodhues motor prej 3 milion njësi.
 • Cilësi të mirë

  Cilësi të mirë

  Tani një ekip me cilësi të lartë teknik është formuar. Ndërmarrjet kanë kaluar ISO9001 Quality System Certifikimi

Pesë sistemet e shërbimeve

Profesional motor DC fund të lartë të customization
 • një mbi një shërbim të komunikimit

  një mbi një shërbim të komunikimit

 • shërbimit Paid mostër

  shërbimit Paid mostër

 • shërbimit Customized zhvillimin

  shërbimit Customized zhvillimin

 • në kohë të rendit pjesa më e madhe e ofrimit të shërbimit

  në kohë të rendit pjesa më e madhe e ofrimit të shërbimit

 • shkëlqyer pas shitjes shërbimi

  shkëlqyer pas shitjes shërbimi

 • _U3A6540
 • _U3A6512

Rreth nesh

Jiashan Ouyuan mikromotor Co, Ltd

    Jiashan Ouyuan mikromotor Co, Ltd, u themelua në 2000.Locted në No. 17 Suksesi Road, Huimin Zona e Zhvillimit Ekonomik, Jiashan County, Jiaxing City, Provinca Zhejiang. Me shitjen e 80 milionë juan në vitin 2018 dhe 180 të punësuar, ajo është një ndërmarrje e njohur e specializuar në prodhimin e DC motors mikro-special në Kinë. Ouyuan mikro-motor ka qenë gjithmonë e udhëhequr nga shkenca dhe teknologji të përparuar, përballet me tregun, në mënyrë aktive të kërkimit shkencor dhe zhvillimin DC produkteve seri motor me teknologji të përparuar, cilësi të shkëlqyera dhe punën e të besueshme për të përmbushur kërkesat e tregut.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.