• banner2
 • banner1
 • banner3
 • адреса

  адреса

  Jiashan Ouyuan Micromotor копродукции, Ltd е основана во 2000 година Locted во број 17 успех на патот, Huimin економска развојна зона, Jiashan Каунти, Jiaxing Сити, провинција Жеџијанг.
 • автопат

  автопат

  Ouyuan Micromotor, специјализирана за производство на DC мотор производи, годишното производство на моторни капацитет од 3 милиони единици.
 • Добар квалитет

  Добар квалитет

  Сега технички тим со висок квалитет е формирана. Претпријатија имаат положено ISO9001 системот за квалитет сертификација

Пет сервис системи

Професионален DC мотор high-end прилагодување
 • еден на еден комуникациски услуги

  еден на еден комуникациски услуги

 • Платена сервис примерок

  Платена сервис примерок

 • Личен развој

  Личен развој

 • на време рефус со цел испорака на услуги

  на време рефус со цел испорака на услуги

 • одлична услуга по продажбата

  одлична услуга по продажбата

 • _U3A6540
 • _U3A6512

за нас

Jiashan Ouyuan Micromotor копродукции, ООД

    Jiashan Ouyuan Micromotor копродукции, Ltd е основана во 2000.Locted во број 17 успех на патот, Huimin економска развојна зона, Jiashan Каунти, Jiaxing Сити, провинција Жеџијанг. Со продажба од 80 милиони јуани во 2018 година и 180 вработени, тоа е добро позната компанија специјализирана за производство на DC микро-специјални мотори во Кина. Ouyuan микро-моторни отсекогаш биле водени од страна на напредна наука и технологија, со кои се соочува на пазарот, активно истражување и развој на DC мотор серија производи со напредна технологија, одличен квалитет и сигурен перформанси за да се задоволат барањата на пазарот.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.